Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 3375094



*

nr 337 5094


Grafiskt blad

med förgylld, ram, 51x40


Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 november 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
21/11 13:19:15 1      300 kr
21/11 15:54:48 2      450 kr
21/11 17:21:02 3      450 kr
21/11 17:21:32 3      500 kr
22/11 15:04:25 4      Vinnande bud


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning grafiskt blad guldfärgad gyllene konst ram
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr